SLAVONICKO            CZ


Agentura Slavonicko
Agentura Slavonicko
Cestovni agentura
Ankety
Kontakt
Napište nám
Partnerské weby
Luteránská modlitebna - Horní náměstí 517 Cukrárna Slavonice Dolci Ricordi Česká Kanada - Kněžíčkovic Ateliér - originální ruční výrobky Ubytování Česká Kanada - Stálkov U Boba
Last minute 2018
Přidáno: 26. března 2018
Vážení přátelé, na tomto místě pro vás budeme aktualizovat last minute zájezdy. Veškeré nabídky jsou proto vyvěšeny na fotografiích u tohoto příspěvku, popřípadě se informujte na kontaktech agentury.
Katalog Caorle 2018
Přidáno: 9. ledna 2018
Katalog Caorle 2018 - otevřít fotogaleriiOd pátku 12.ledna je k dispozici tištěná verze nabídky pobytů v italském Caorle. Vzdálenost méně jak 700 km, v sezóně doprava 4x týdně tam a zpět. Prostě si vymodelujte svůj pobyt podle svých potřeb. KATALOG V PDF ZDE
Pobyty v Caorle 2018
Přidáno: 20. září 2017
Pobyty v Caorle 2018 - otevřít fotogaleriiOd dnešního dne si můžete rezervovat nebo zakoupit svůj pobyt v italském letovisku Caorle na rok 2018. Výhodou jsou pobyty na libovolné počty dnů v apartmánech, a to i v prázdninové sezóně. To je téměř nevídané.
Taktéž týdenní zájezdové pobyty v hotelích s českým personálem a platbou v Kč v hotelovém baru za české ceny jsou velice oblíbené. V případě deseti klientů v termínu je nástupní místo ve Slavonicích.
Další informace na kontaktech agentury.
Lety balonem
Přidáno: 16. dubna 2017
Agentura Slavonicko nabízí letenky pro horkovzdušné balony pro lety v celé ČR. Samozřejmostí je specializace na startovací místa přímo ve Slavonicích a v zámeckém parku telčského zámku. Cena letenky pro jednu osobu a cca hodinový let je 3.300,- Kč. Osádku tvoří 5-7 pasažérů + pilot. (dle balonu) Po přistání jsou účastníci dopraveni na místo startu. Další informace na kontaktech agentury. Vydáváme i dárkové poukazy a organizují se také privátní lety.