SLAVONICKO            CZ


Agentura Slavonicko
Agentura Slavonicko
Cestovni agentura
Ankety
Kontakt
Napište nám
Partnerské weby
Luteránská modlitebna - Horní náměstí 517 Apartmány renesance Cukrárna Slavonice Dolci Ricordi Zámek Dobrohoř Česká Kanada - Kněžíčkovic Ateliér - originální ruční výrobky Ubytování Česká Kanada - Stálkov U Boba
Opery ve Veroně
Přidáno: 5. dubna 2019
Opery ve Veroně - otevřít fotogaleriiToužíte alespoň jednou v životě prožít nádherný pocit při světové opeře ve Veroně? Přinášíme vám tento zážitek na stříbrném podnose. Při pobytu v Caorle v našich zařízeních je to jen co by kamenem dohodil. Vyberte si svůj pobyt podle nabízeného programu a vše ostatní za vás zajistíme.
Katalog Caorle 2019
Přidáno: 21. ledna 2019
Přinášíme také elektronickou verzi katalogu, kterou si můžete po otevření stáhnout do vašeho PC. Katalog 2019
Jarní pobyty v Caorle
Přidáno: 18. ledna 2019
Jarní pobyty v Caorle - otevřít fotogaleriiPojeďte s námi a CK Eva Šulcová do italského letoviska Caorle za velice výhodné ceny při otevírání sezony. Bližší informace naleznete v přiložených fotografiích. Cena už od 450,- za noc v hotelu s polopenzí. Bližší informace na kontaktech naší agentury.
Dovolená Caorle 2019
Přidáno: 7. listopadu 2018
Dovolená Caorle 2019 - otevřít fotogaleriiOd dnešního dne si můžete rezervovat nebo zakoupit svůj pobyt v italském letovisku Caorle na rok 2019. Výhodou jsou pobyty na libovolné počty dnů v apartmánech, a to i v prázdninové sezóně. To je téměř nevídané.
Taktéž týdenní zájezdové pobyty v hotelích s českým personálem a platbou v Kč v hotelovém baru za české ceny jsou velice oblíbené. V případě deseti klientů v termínu je nástupní místo ve Slavonicích.
Další informace na kontaktech agentury.
Lety balonem
Přidáno: 16. dubna 2017
Agentura Slavonicko nabízí letenky pro horkovzdušné balony pro lety v celé ČR. Samozřejmostí je specializace na startovací místa přímo ve Slavonicích a v zámeckém parku telčského zámku. Cena letenky pro jednu osobu a cca hodinový let je 3.300,- Kč. Osádku tvoří 5-7 pasažérů + pilot. (dle balonu) Po přistání jsou účastníci dopraveni na místo startu. Další informace na kontaktech agentury. Vydáváme i dárkové poukazy a organizují se také privátní lety.