SLAVONICKO            CZ

Partnerské weby
Luteránská modlitebna - Horní náměstí 517 Bejčkův mlýn Hotel U Růže Slavonice Zámek Dobrohoř Česká Kanada - Kněžíčkovic Ateliér - originální ruční výrobky Ubytování Česká Kanada - Stálkov U Boba
Slavonický jarmark - zrušen
Přidáno: 1. července 2020
Bohužel jsme se dočkali toho, že zastupitelstvo na svém jednání zrušilo konání letošního jarmarku, který probíhá každoročně 3. sobotu v září.
Slavonice TV zprávy - červen
Přidáno: 1. července 2020
Slavonice TV zprávy - květen
Přidáno: 2. června 2020
Rušení akcí
Přidáno: 23. května 2020
Vážení návštěvníci Slavonicka,
bohužel vás musíme upozornit, že některé významné akce se v letošním roce ruší. Jako příklad můžeme uvést filmový festival Slavonice fest nebo Přepadení řopíků. Vždy, když se dozvíme o zrušení události, vymažeme ji i z našeho kalendáře akcí, čímž je tedy aktualizován. Proto berte prosím kalendář s rezervou a skutečnost si raději ještě ověřte u organizátorů nebo pořadatelů.
Děkujeme za pochopení.
Slavonické TV zprávy - duben
Přidáno: 2. května 2020
Tip na výlet
Přidáno: 22. dubna 2020
Tip na výlet - otevřít fotogaleriiPro všechny, kteří mají možnost se toulat přírodou České Kanady a Slavonicka, máme tip na návštěvní přírodní cíl. Míst k návštěvě je opravdu mnoho a jedním z nich je i rozhledna u Jakuba. Otevřeno má každý den. Otevírací dobu areálu a kiosku s občerstvením najdete na fotografii.
Slavonice TV zprávy březen
Přidáno: 31. března 2020
Slavonice TV zprávy - únor
Přidáno: 27. února 2020
Slavonice TV zprávy - leden
Přidáno: 5. února 2020
Výhradní prodej kávy Catto Caffe
Přidáno: 11. ledna 2020
Výhradní prodej kávy Catto Caffe - otevřít fotogaleriiNávštěvníkům Slavonicka, ale i dalším zájemcům oznamujeme, že jsme rozšířili své služby. Jako výhradní dovozce prodáváme výtečnou kávu z rodinné italské pražírny Catto Caffe s více jak sedmdesátiletou tradicí. V současné době jsou k dispozici pouze tři druhy kvalitních směsí africké a jihoamerické arabiky s vysoce kvalitní indickou robustou Kaapi royale. Zrnkovou kávu v kilovém balení nebo "nespresso" kapslích můžete zakoupit v domě U Giordanů nebo na dobírku. Nabízíme také zásobování vaší provozovny za zajímavé ceny. Připravujeme i e-shop, kde kromě kávy bude k dostání i italské víno z vinařství Amadio (Benátská oblast). Veškeré dotazy rádi zodpovíme.
Slavonice TV zprávy listopad - prosinec
Přidáno: 29. prosince 2019
Večerní prohlídka domu u Giordanů
Přidáno: 9. prosince 2019
Večerní prohlídka domu u Giordanů - otevřít fotogaleriiPokud budete trávit vánoční čas ve Slavonicích, jistě vám přijde vhod trochu té historie a zamyslení se. Navštivte večerní prohlídku domu u Giodranů s bývalou luteránskou modlitebnou na Horním náměstí 517. Poprvé v historii se komentovaná prohlídka uskuteční v podvečerních hodinách. A to nebude vše. Každý návštěvník může při procházce domem ochutnat italské víno, které je v rámci prohlídky v ceně. Jako vstupenku obdržíte pohlednici domu dle svého výběru ze sedmi variant. Začátek je v 17:00 na Horním náměstí před domem, vstupné 100 korun. Webové stránky domu zde
Aktualizování kalendáře akcí
Přidáno: 18. listopadu 2019
Dnešním dnem byl aktualizován kalendář akcí na první polovinu roku 2020. Kalendář je postupně doplňován tak, abyste nepropásli žádnou z připravovaných akcí v našem regionu.
Slavonice TV zprávy září-říjen
Přidáno: 18. listopadu 2019
Zahájení prodeje na sezonu 2020
Přidáno: 8. října 2019
Zahájení prodeje na sezonu 2020 - otevřít fotogaleriiDnešním dnem jsme zahájili prodej hotelových pobytů v Caorle (It.) pro rok 2020. Cena se stále ještě pro týdenní pobyt s polopenzí a dopravou nepřehoupne i v nejexponovanějších termínech přes 9.900,- korun za osobu.
Prodej apartmánů bude zahájen až koncem letošního roku. I o tom vás budeme včas informovat. Distribuci katalogů pro následující sezonu očekáváme v první polovině ledna 2020.
Slavonice TV - červenec-srpen 2019
Přidáno: 5. září 2019
Výluka na trati Telč - Dačice - Slavonice
Přidáno: 2. září 2019
Ve dnech 2.9. - 25.10.2019 je výluka na trati Telč - Dačice - Slavonice. Vlakový spoj je nahrazen autobusovou dopravou. Úpravu si můžete prohlédnout zde
XXX. Slavonický jarmark
Přidáno: 19. srpna 2019
V sobotu 21. září se uskuteční jubilejní ročník výročního trhu v novodobé historii Slavonic. Po loňském roce, kdy se osvědčili změny v organizaci, se uskuteční plnohodnotný program na dvou pódiích. Každé se nachází na jednom z náměstích. Program viz níže:

náměstí Míru:
9:45 Babouci (nejstarší jihočeská dechovka)
12:00 Slack line show (originální adrenalinové vystoupení)
12:30 Historický průvod a ceremonie (Slavonice v renesanci - historická hudba, tanec, šermíři)
13:30 Sebranka Jazz Orchestra (jazzová kapela z Dačic)
14:30 Trick line show (další dávka adrenalinu při uměleckosportovním vystoupení)
15:00 Alioquin (renesanční hudba)
15:30 Létající rabín (klezmer music)
17:00 YO YO Band

Horní náměstí:
10:00 Včelí medvídci zpívají (pohádka v podání divadla Věž)
11:00 obrázky z historie (renesanční tance a hudba)
12:00 Bedrník (jihočeská dudácká kapela)
13:00 Jak Uhlíř Skoumal Svěrák
14:00 Patrola (country)
15:00 Annabelle Fárová
16:00 Fakír Dragon

Po celý den vepřové hody v hasičárně, k poslechu i tanci hrají Kalíšci.

21:00 Jarmark Party 2019 - skupina Kalybr a DJ Zavik, velký sál kulturního domu. tučný texttučný text
Slavonice TV - červen 2019
Přidáno: 1. července 2019
Přivítání prázdnin
Přidáno: 25. června 2019
Přivítání prázdnin - otevřít fotogaleriiPrázdniny se blížííííí!!!! Přijeďte si užít jejich začátek na slavonické náměstí. V pátek od 18:00 je zahájí kapela Platonic, aby po setmění byl promítnut "prázdninový snímek" AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ! Bližší informace na plakátu. Tak v pátek nashledanou.
Slavnosti trojmezí a Vivat Varhany
Přidáno: 23. června 2019
Slavnosti trojmezí a Vivat Varhany - otevřít fotogaleriiChystáte se do Slavonic na začátku července? Určitě si nenechte ujít program dvou festivalů. Jedním je rodinný festival Slavnosti trojmezí a tím druhým varhanní festival, který probíhá první tři červencové soboty na různých třech místech Slavonic a okolí. Vystupují na něm významní evropští varhaníci. Vřele doporučujeme. Další podrobnosti získáte v našem kalendáři akcí. Nezapomeňte však ani na další kulturní a společenské akce.
Kam v červnu na Slavonicku?
Přidáno: 29. května 2019
Kam v červnu na Slavonicku? - otevřít fotogaleriiPokud se ocitnete na Slavonicku v předprázdninových dnech, věřte, že je lepší si zjistit informace předem. Od 1.6. má každý den otevřeno Rozhledna a lesopark U Jakuba v době 10-18. Dům U Giordanů s luteránskou modlitebnou a výstavou fotografií je k dispozici po víkendy vždy v 11 a 15 hodin nebo po dohodě. Slavonickou věž navštívíte denně mezi 10:00 a 15:00 v sobotu do 17:00. V případě špatného počasí je zavřena a možná domluva po telefonu. Slavonické podzemí pravděpodobně jen v sobotu do 13:00. Válečné opevnění je k dispozici pouze o víkendu. Velká akvária s rybami můžete navštívit až od 21. června. Další aktivity ve Slavonicích a okolí přidáme po zjištění.
Nejbližší LPG na Slavonicku
Přidáno: 2. července 2017
Nejbližší LPG na Slavonicku - otevřít fotogaleriiPokud míříte do našeho regionu, vězte, že nejbližší tankování LPG do vašeho vozu je v Dačicích v uhelnách skladech (směr Telč na výjezdu) Otevřeno je ve všední dny 7.00 - 16.00, v sobotu 8.00 - 12.00. Mimo tyto hodiny je možné natankovat v případě, že je na pracovišti někdo přítomen, což bývá velice často.
Vyhlídkové lety balónem
Přidáno: 16. dubna 2017
Vyhlídkové lety balónem - otevřít fotogaleriiAgentura Slavonicko ve spolupráci s Promo-Air s.r.o. nabízí lety balonem se startem ve Slavonicích. Krom Slavonic je možné startovat i v jiných oficiálních místech republiky. Letenka je vhodná i jako vánoční nebo jiný dárek. Dárkový poukaz předáme po zakoupení letenky. Termíny pro let budou u privátních letů domluveny s dostatečným předstihem a let se koná pouze za příhodného počasí. V případě, že počasí nebude vhodné, bude oznámen náhradní termín. Ostatní lety je potřeba zarezervovat dle vypsaných termínů. Jedná se o hodinový let s návratem do místa startu. Cena je 3300,- Kč za osobu. Využijte této příhodné nabídky k obdarování vašich nejbližších, popřípadě si splňte svůj sen. Místo startu je vedle Bikeparku. Bližší informace a objednávky u Agentury Slavonicko tel. 605068546 nebo na E-mail info@slavonicko.cz
Slavonicko na facebooku
Přidáno: 9. ledna 2017
Chcete nejnovější aktuality a informace ze Slavonicka? Zadejte do oblíbených stránek Agentura Slavonicko na Facebooku. Přinášíme nejen nejnovější info, ale i zajímavosti z okolí.
Facebook
Přidáno: 4. května 2013
Facebook - otevřít fotogaleriiVážení přátelé, byla zprovozněna facebooková stránka Agentura Slavonicko . Velice nás potěší, pokud se stanete našimi příznivci a budete touto formou informováni o dění a aktualitách v regionu.
Spuštění webu
Přidáno: 24. března 2013
Dne 24.3.2013 byl spuštěn tento web - Slavonicko.cz. Přejeme všem návštěvníkům, aby se jim na našem webu líbilo a nalezli zde vždy ty správné informace, které hledají.