SLAVONICKO            CZ

Partnerské weby
Luteránská modlitebna - Horní náměstí 517 Bejčkův mlýn Hotel U Růže Slavonice Česká Kanada - Kněžíčkovic Ateliér - originální ruční výrobky Ubytování Česká Kanada - Stálkov U Boba
Stezka Českou Kanadou
Přidáno: 29. května 2023
Stezka Českou Kanadou - otevřít fotogaleriiV letošním roce byla slavnostně otevřena Stezka Českou Kanadou, která při svých 118 km prochází také Slavonicemi. Začíná v Jindřichově Hradci a prochází překrásnými scenériemi celého území, aby skončila v Dačicích. Je rozdělena do 8 etap. Pokud si budete plánovat pobyt u nás, určitě na ní nezapomeňte
Záznam z Mexická jízdy
Přidáno: 14. května 2023
Mexická jízda se blíží
Přidáno: 1. května 2023
Mexická jízda se blíží - otevřít fotogaleriiUž jen několik chvil nás dělí od jedné z největších akcí ve Slavonicích letošního roku. Další ročník srazu milovníků motocyklů se odehraje už toto pondělí 8. května. Na slavonickém náměstí bez aut vypukne celodenní setkání s kulturním programem, požehnáním motocyklům do sezóny a spanilou jízdou. Tu pořadatelé připravili na pravé poledne. Proto si nenechte ujít nekonečný proud motorek slavonickými ulicemi. Program naleznete na přiloženém plakátě.
Doplnění kalendáře akcí
Přidáno: 3. února 2023
Vážení milovníci Slavonic a okolí, k dnešnímu dni jsme průběžně doplnili kalendář akcí pro rok 2023. Zdaleka zde ještě nejsou všechny akce, které se v letošním roce uskuteční. Postupně budeme přidávat další tak, abychom vás co nejlépe informovali o vyžití při vaší návštěvě. Děkujeme za přízeň a těšíme se na vás.
Zahájen prodej sezóny 2023
Přidáno: 28. prosince 2022
Zahájen prodej sezóny 2023 - otevřít fotogaleriiOd pondělí 2.1.2023 je zahájen prodej zahraničních i slavonických pobytů pro rok 2023. Odpočinout si můžete opět v italském Caorle, kde budou pro vás připraveny hotely i apartmány nebo také v Chorvatsku v Makarské, Tučepích a Igranu. Ve Slavonicích nabízíme pobyt v domě u Giordanů, a to konkrétně od Velikonoc do téměř konce listopdadu.
Webkamera na náměstí
Přidáno: 19. března 2022
Ve Slavonicích byla na budově radnice nainstalována webová kamera. Snímek je aktualizován každých 5 sekund. Odkaz zde
Pěkné zimní video
Přidáno: 15. ledna 2022
Lety balónem po celé ČR
Přidáno: 20. října 2020
Lety balónem po celé ČR - otevřít fotogaleriiNabízíme letenky pro lety horkovzdušných balonů po celé ČR. Sami si můžete zvolit z mnoha stanovených lokalit pro jednotlivé lety. V případě soukromých letů je výběr zcela na vašem rozhodnutí. Cena individuální letenky s dalšími pasažéry je 3.690 korun. V případě soukromého letu se cena odvíjí od počtu osob. Konkrétní cenu vám rádi sdělíme na našich kontaktech. Letenka platí 2 roky a je vhodným dárkem pro různé příležitosti.
Tip na výlet
Přidáno: 22. dubna 2020
Tip na výlet - otevřít fotogaleriiPro všechny, kteří mají možnost se toulat přírodou České Kanady a Slavonicka, máme tip na návštěvní přírodní cíl. Míst k návštěvě je opravdu mnoho a jedním z nich je i rozhledna u Jakuba. Otevřeno má každý den. Otevírací dobu areálu a kiosku s občerstvením najdete na fotografii.
Výhradní prodej kávy Catto Caffe
Přidáno: 11. ledna 2020
Výhradní prodej kávy Catto Caffe - otevřít fotogaleriiNávštěvníkům Slavonicka, ale i dalším zájemcům oznamujeme, že jsme rozšířili své služby. Jako výhradní dovozce prodáváme výtečnou kávu z rodinné italské pražírny Catto Caffe s více jak sedmdesátiletou tradicí. V současné době jsou k dispozici pouze tři druhy kvalitních směsí africké a jihoamerické arabiky s vysoce kvalitní indickou robustou Kaapi royale. Zrnkovou kávu v kilovém balení nebo "nespresso" kapslích můžete zakoupit v domě U Giordanů nebo na dobírku. Nabízíme také zásobování vaší provozovny za zajímavé ceny. Připravujeme i e-shop, kde kromě kávy bude k dostání i italské víno z vinařství Amadio (Benátská oblast). Veškeré dotazy rádi zodpovíme.
Nejbližší LPG na Slavonicku
Přidáno: 2. července 2017
Nejbližší LPG na Slavonicku - otevřít fotogaleriiPokud míříte do našeho regionu, vězte, že nejbližší tankování LPG do vašeho vozu je v Dačicích v uhelnách skladech (směr Telč na výjezdu) Otevřeno je ve všední dny 7.00 - 16.00, v sobotu 8.00 - 12.00. Mimo tyto hodiny je možné natankovat v případě, že je na pracovišti někdo přítomen, což bývá velice často.
Slavonicko na facebooku
Přidáno: 9. ledna 2017
Chcete nejnovější aktuality a informace ze Slavonicka? Zadejte do oblíbených stránek Agentura Slavonicko na Facebooku. Přinášíme nejen nejnovější info, ale i zajímavosti z okolí.
Facebook
Přidáno: 4. května 2013
Facebook - otevřít fotogaleriiVážení přátelé, byla zprovozněna facebooková stránka Agentura Slavonicko . Velice nás potěší, pokud se stanete našimi příznivci a budete touto formou informováni o dění a aktualitách v regionu.
Spuštění webu
Přidáno: 24. března 2013
Dne 24.3.2013 byl spuštěn tento web - Slavonicko.cz. Přejeme všem návštěvníkům, aby se jim na našem webu líbilo a nalezli zde vždy ty správné informace, které hledají.